Nesta Mires znów zagrała przed własną publicznością [WYNIK, GALERIA]

Marcin Zawadzki
Wczoraj emocji na Tor-Torze nie brakowało
Wczoraj emocji na Tor-Torze nie brakowało Jacek Smarz
W kolejnym meczu w Polskiej Hokej Lidze Nesta Mires przegrała na Tor-Torze z JKH GKS-em Jastrzębie 2:3 (1:1, 0:2, 1:0).

Mało brakowało, aby gospodarze wywalczyli punkty. W trzeciej tercji doskonałych sytuacji sam na sam nie wykorzystali: Bartosz Fraszko, Jakub Stasiewicz i Michał Kalinowski.

Zobacz galerię: Nesta Mires Toruń - JKH GKS Jastrzębie (2:3)

Okazji do zdobycia bramki było więcej, ale szwankowała skuteczność. To wszystko działo się, gdy gospodarze gonili wynik, bo w II tercji niefrasobliwe zagrania w obronie skutkowały karami, a także utratą goli.

Nesta Mires Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:1, 0:2, 1:0).

0:1 R Nalewajka - T. Bigos (11.07), 1:1 M. Lidtke - B. Fraszko - J. Dołęga (12.57, w przewadze), 1:2 T. Kominek - L. Laszkiewicz - J. Latal (31.18, w podwójnej przewadze), 1:3 Ł. Nalewajka - K. Świerski (36.39), 2:3 S. Kukuszkin - A. Jaworski - D. Minge (40.28)
Nesta Mires: Plaskiewicz - Jaworski, Żyliński; Lidke, Trachamow; Kowrach, Podsiadło - Minge, Kukuszkin, Kalinowski; Dołęga, Michajłow, Fraszko, Stasiewicz, Ćwikła, Wiśniewski; Naparło, Winiarski, Alimow

W ostatnio rozegranych meczach: KH GKS Katowice - GKS Tychy 2:4, MH Automatyka Stoczniowiec 2014 - TatrySki Podhale Nowy Targ 5:7, PGE Orlik Opole - Unia Oświęcim 4:2, SMS U20 PZHL - Comarch Cracovia 2:9